Liga: Slavonsko-baranjska trail liga 2021

Rezultati timova

Pozicija Naziv kluba 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo Ukupno
1 Šapice 2690
  • Ivana Petrović 1000 Kratka 12 km
  • Jasna Tušek - Lončarić 900 Duga 25 km
  • Marija Bešlić 790 Kratka 12 km
2540
  • Ivana Petrović 900 Mali trail 12 km
  • Jasna Tušek - Lončarić 850 Veliki trail 21.1 km
  • Marija Bešlić 790 Mali trail 12 km
5230
2 DiŠ 2800
  • Damir Kligl 1000 Duga 25 km
  • Helena Vonić 950 Duga 25 km
  • Ana Nemet Đurđević 850 Duga 25 km
2380
  • Antonio Dujmović 850 Veliki trail 21.1 km
  • Ana Nemet Đurđević 830 Veliki trail 21.1 km
  • Krunoslav Bencek 700 Mali trail 12 km
5180
3 SRK Baraber 2720
  • Ivan Heđi 1000 Kratka 12 km
  • Angel Milišić-Zečević 900 Kratka 12 km
  • Mijo Benković 820 Kratka 12 km
2330
  • Sinisa Jonjic 790 Mali trail 12 km
  • Eleonora Matić 780 Mali trail 12 km
  • Marija Petrović 760 Mali trail 12 km
5050
4 DARC 2420
  • Ratko Boroš 820 Duga 25 km
  • Eniz Jašarević 810 Duga 25 km
  • Tomislav Tepes 790 Duga 25 km
2380
  • Tomislav Tepes 820 Veliki trail 21.1 km
  • Ratko Boroš 810 Veliki trail 21.1 km
  • Eniz Jašarević 750 Veliki trail 21.1 km
4800
5 Osijek Wild Runners 2200
  • Stjepan Čošić 850 Duga 25 km
  • Hrvoje Bašić 690 Duga 25 km
  • Marijan Rešetar 660 Duga 25 km
2580
  • Stjepan Čošić 950 Veliki trail 21.1 km
  • Hrvoje Bašić 830 Veliki trail 21.1 km
  • Denis Vuković 800 Veliki trail 21.1 km
4780
6 Motiv 2200
  • Boris Presečan 830 Kratka 12 km
  • Ana Marić 690 Kratka 12 km
  • Jasenka Plantak Kotur 680 Kratka 12 km
2180
  • Boris Hrala 850 Mali trail 12 km
  • Boris Presečan 750 Mali trail 12 km
  • Igor Pipić 580 Mali trail 12 km
4380
7 SRK Žuti šešir 2440
  • Petar Šokčić 950 Duga 25 km
  • Dario Majetić 780 Duga 25 km
  • Mario Matokovic 710 Duga 25 km
1460
  • Petar Šokčić 900 Veliki trail 21.1 km
  • Vedran Taslidžić 560 Veliki trail 21.1 km
3900
8 Maraton klub Hrvatski sokol 1490
  • Ana Azenić 810 Kratka 12 km
  • Bonny Tokić 680 Kratka 12 km
2300
  • Gabriela Poslon 850 Mali trail 12 km
  • Ana Azenić 830 Mali trail 12 km
  • Bonny Tokić 620 Mali trail 12 km
3790
9 AK Maksimir 2470
  • Maja Urban 1000 Duga 25 km
  • Snjezana Jurkovic 750 Kratka 12 km
  • Tatjana Škrlec 720 Kratka 12 km
2470
10 Ak NoGa 2310
  • Đurđica Škariot 780 Kratka 12 km
  • Ivana Muraja 770 Kratka 12 km
  • Antonija Šulekić 760 Kratka 12 km
2310
11 AK Virovitica 1140
  • Goran Volenik 710 Kratka 12 km
  • DAMIR BRCKOVIĆ 430 Kratka 12 km
1130
  • Goran Volenik 580 Veliki trail 21.1 km
  • Damir Brcković 550 Veliki trail 21.1 km
2270
12 Samo jako 2210
  • Sanela Raguž 850 Kratka 12 km
  • Boris Tomić 720 Kratka 12 km
  • Saša Dec 640 Duga 25 km
2210
13 SRUZ 2170
  • Robert Mikan 820 Kratka 12 km
  • Ivan Šemnički 800 Kratka 12 km
  • Damir Vuzem 550 Kratka 12 km
2170
14 URT Nexe Team Našice 1260
  • Dejan Perasić 800 Duga 25 km
  • MARIO PAVIČIĆ 460 Kratka 12 km
840
  • Dejan Perasić 840 Veliki trail 21.1 km
2100
15 Atletska udruga Moslavina u pokretu 900
  • Jasna Plemeniti 900 Kratka 12 km
950
  • Jasna Plemeniti 950 Veliki trail 21.1 km
1850
16 3MAX
1840
  • Luka Horvat Horvat 1000 Mali trail 12 km
  • Tihomir Kovač 840 Mali trail 12 km
1840
17 Ak Požega
1730
  • Marijana Švajda 950 Mali trail 12 km
  • Ivan Vitenberg 780 Veliki trail 21.1 km
1730
18 AK Maratonjare 1630
  • Stjepan Žanić 900 Duga 25 km
  • Vedrana Molnar Kelemen 730 Kratka 12 km
1630
19 MM Trening 800
  • Antonia Drljić 800 Kratka 12 km
800
  • Antonia Drljić 800 Mali trail 12 km
1600
20 Ultramaraton klub Mazator 650
  • Tihomir Šikić 650 Duga 25 km
950
  • Matko Bednjanec 950 Mali trail 12 km
1600
21 Tilček Team 1600
  • Alen Car 640 Kratka 12 km
  • Danijel Dimnjaković 600 Kratka 12 km
  • Tomica Solenički 360 Kratka 12 km
1600
22 Udruga zdravo trčanje Osijek 950
  • Goran Petrović 950 Kratka 12 km
610
  • Goran Petrović 610 Mali trail 12 km
1560
23 sport-mode
1520
  • Marijo Zvonarek 710 Veliki trail 21.1 km
  • Ivan Horvat 490 Mali trail 12 km
  • ivan Kracun 320 Mali trail 12 km
1520
24 PD Đakovo
1410
  • Sonja Sabo 1000 Mali trail 12 km
  • Stanko Baličević 410 Mali trail 12 km
1410
25 3BOR 730
  • Gordan Jurković 730 Duga 25 km
620
  • Ivan Dragić 620 Veliki trail 21.1 km
1350
26 AKVirovitica
1170
  • Renata Hrvoić 810 Mali trail 12 km
  • Christian Hrvoić 360 Mali trail 12 km
1170
27 komPAS 630
  • Zoran Gotić 630 Kratka 12 km
450
  • Zoran Gotić 450 Mali trail 12 km
1080
28 AK Fit Zaprešić
1000
  • Doris Blažević 1000 Veliki trail 21.1 km
1000
29 SNK 870
  • Siniša Kresović 480 Kratka 12 km
  • Ivan Stažić 390 Kratka 12 km
870
30 TK Marathon 95 830
  • Mario Šoštarić 830 Duga 25 km
830
31 Ak Vz/Bsv Ldb/Srd 315 830
  • Ines Balog 830 Duga 25 km
830
32 s.Oliver 820
  • Marijana Šmit 820 Kratka 12 km
820
33 ZVO TRČI SAMA
820
  • Zvončica Kučanda Kučanda 820 Mali trail 12 km
820
34 Klub Tri Tim
790
  • Boris Nago 790 Veliki trail 21.1 km
790
35 Bjj Factory Đakovo
770
  • Davor Pocijak 770 Veliki trail 21.1 km
770
36 Team Boemčine
760
  • Dražen Matasović 760 Veliki trail 21.1 km
760
37 run.segi.run
750
  • Karla Išasegi 750 Mali trail 12 km
750
38 Ak Zabok 740
  • Krunoslav Bošnjaković 740 Duga 25 km
740
39 Maratonjare 740
  • Vedran Kelemen 740 Kratka 12 km
740
40 Palmile
730
  • Milana Stričić 730 Mali trail 12 km
730
41 AkNoga 710
  • Božica Ćosić 710 Kratka 12 km
710
42 Bla
710
  • Rafaella Kovačić 710 Mali trail 12 km
710
43 Velika Kopanica 700
  • Ivica Vučković 700 Kratka 12 km
700
44 KCIPT Samobor 700
  • Tatjana Petrović Sladetić 700 Kratka 12 km
700
45 Đakovo
690
  • Ana Sucic 690 Mali trail 12 km
690
46 TilčekTeam 670
  • Stjepan Kišić 670 Kratka 12 km
670
47 ŠpEK
670
  • Blaž Vincetić Vincetić 670 Veliki trail 21.1 km
670
48 individualno 660
  • Željka Nemanić 660 Kratka 12 km
660
49 Au Moslavina u pokretu 650
  • Ivo Peula 650 Kratka 12 km
650
50 Fit&strong Đakovo
630
  • Antonio Šutalo 630 Veliki trail 21.1 km
630
51 AK Varaždin 600
  • Željko Miklaužić 600 Duga 25 km
600
52 Glasnici Istine 590
  • Darko Dolovski 590 Duga 25 km
590
53 UZT 570
  • Ivan Lovrić 570 Kratka 12 km
570
54 Mali Princ
570
  • Stjepan Schönberger 570 Mali trail 12 km
570
55 Nexe Team
540
  • Hrvoje Tržić 540 Mali trail 12 km
540
56 AK. Požega 520
  • Duško Panjković 520 Kratka 12 km
520
57 Tk Zrinski
520
  • Marin Kamenjašević 520 Mali trail 12 km
520
58 Uzt, Baraberi 440
  • Ivica Tomin 440 Kratka 12 km
440
59 Britke Sablje
440
  • Žolt Vačora 440 Mali trail 12 km
440
60 Đakovo trči
420
  • Ivica Ljubić Ljubić 420 Mali trail 12 km
420
61 Osijek 350
  • Ivan Kracun 350 Kratka 12 km
350
62 ŠK Tigrići
350
  • Mladen Sudar 350 Mali trail 12 km
350
63 Sjever Mafia
300
  • Marin Svalina 300 Mali trail 12 km
300
64 UZT, SRK Baraber
280
  • Ivica Tomin 280 Mali trail 12 km
280

Za klubove i udruge potpuno besplatna uporaba servisa racesmanager.com

Smanjite trošak organizacije utrka - kontakt info@racesmanager.com

Copyright © Šokčić IT 2021