Event: Banovo brdo vertikal 2019

Utrka: Trkači 8km

Event Banovo brdo vertikal 2019 Register for a race

Date
3/31/2019 11:00:00 AM
Start
3/31/2019 11:05:05 AM
Start number Name Surname Sex Club Veličina Paid
44 Marko Šikić M Ind XXL
2 Vedran Jesenović M Udruga Zdravo Trčanje XS
3 Danijel Dunković M MK Hrvatski Sokol Osijek M
1 Vjeko Bulat M Ind XL
0 Antonija Barišić Lasović Ž Ind M
0 Boris Lasović M Ind L
0 Imre Horvat M Individual XL
4 Marina Semialjac Ž S
0 Josip Hvalec M White Bridge Runners Osijek M
5 Dejan Bošnjak M Individualno L
0 Časlav Livada M Ne mogu vjerovati da sam se opet za trail prijavio M
35 Alan Biro M SRK Žuti Šešir L
0 Marko Kunac M Vukovarski triatlon klub L
37 Marijan Rešetar M nema L
6 Marko Jurak M Udruga zdravo trčanje M
7 Franjo Kresojević M AK Maksimir M
8 Ana Kresojević Ž AK Maksimir M
39 Srđan Rodić M Ind L
0 Ivica Vučković M Mk Hrvatski Sokol Osijek L
10 Robert Budimčić M SRK Žuti Šešir L
11 DAMIR STIPEŠEVIĆ M Udruga Kreativna Rekreacija L
12 MARIO MIKULIĆ M XL
13 Ana Azenić Ž MK “Hrvatski sokol” M
14 Mario Firšt M BK Našice L
15 Toni Brdarić M Lariva L
47 Martina Ivankovic Ž IND M
9 Hrvoje Bašić M M
16 Marko Lastrić M SRK Žuti Šešir M
42 Ivan Lončarić M Šapice S
43 Jasna Tuše - Lončarić Ž Šapice S
17 Marjan Ostrogonac M Motiv XL
38 Luka Šibalić M L
22 Damir Nenadić M SRK BARABER UZT L
23 Bojan Divjak M SRK Žuti šešir L
24 Slavica Ostrogonac Ž Motiv M
0 Tomica Borić M 353 M
29 Zvonimir Gibičar M individualac XL
34 Davor Šterijev M Ak Duda i Šteka XL
18 Dragana Bekic Ž SRK Žuti šešir M
33 Karlo Dudaš M AK Duda&Šteka L
45 Igor Pipić M Nema S
0 Igor Pipić M Nema S
59 Željko Velić M MK Hrvatski sokol Osijek L
46 Bonny Tokić M MK Hrvatski sokol M
60 Hrvoje Rikert M Ind L
48 Iva Smoljan Ž Udruga zdravo trcanje M
19 Daniel Lovrinović M GRAWE RUNNING TEAM L
0 Ivan Pervan M TK Tri-Tim L
49 Ivan Volinek M XS
52 Zrinka Habjanovic Ž XS
53 Marijan Svalina M XS
55 Danijela Cernic Ž XS
56 Daniel Ikica M XS
57 Zvonimir Vakanjac M XS
58 Slaven Kozic M XS
36 Zlatko Romanović M MK Hrvatski sokol Osijek M
21 Dejan Aman M Individualac L
26 Igor Bednaic M Uzt M
27 Marko Kučinac M UZT Osijek L
28 Dajana Gašo-Sokač Ž S
0 Dajana Gašo-Sokač Ž S
30 mirela karapetrić Ž Individualac S
31 Mirna Mašina Ž Ind S
20 Tomislav Martan M XL
25 Matej Kozari M SRK Baraber Extreme Team L
51 Stanko Brođanac M Vukovarski triatlon klub M
50 Igor Šajber M VU triatlon klub M
54 Hrvoje Ehman M UZT XL
0 Jurica Erceg M Udruga Zdravo trčanje S
32 Vesna Janković Ž IND M
0 Tihomir Horvat M MK Hrvatski sokol L
0 Matej Merkaš M XL
0 Dino Repac M MK Hrvatski sokol XL
40 Tomislav Curic M XS
41 Mateja Kozic Ž XS

For clubs completely free

Contact info@racesmanager.com

Copyright © FiveAr Software 2017