Event: OSJEČKI CENER

Utrka: Osječki cener

Event OSJEČKI CENER Register for a race

Date
5/11/2019 6:00:00 PM
Start
5/11/2019 5:47:30 PM
Start number Name Surname Sex Club Veličina Paid
101 Vjeko Bulat Bulat M Ind XL
239 Ana Kolovrat Ž M
240 Ivan Vrebac M White Bridge Runners Osijek L
241 Josip Hvalec M White Bridge Runners Osijek M
242 Toni Šantor M L
102 Vedran Jesenović M MK Hrvatski Sokol S
103 Boris Panić M DVD ERDUT M
243 Slaven Florijančić M White Bridge Runners L
104 Luka Šibalić M L
107 Zvonimir Filipovic M XXL
112 Mario Feletar M Ind XL
244 Krunoslav Bencek M Nk Omladinac Niza M
245 Kristijan Anđelić M Udruga Zdravo Trčanje L
115 Petar Marijanović M IND L
116 Marko Jurak M Udruga zdravo trčanje M
119 Kristijan Kotris Kotris M Ind M
246 Gabriela Poslon Ž MK Hrvatski sokol M
110 Marko Šikić M Ind XXL
111 Dejan Bošnjak M Individualno L
121 Drago Duhović M IND XL
122 Marijan Rešetar M IND L
247 Dino Dušanić M IND M
106 Marina Drviš Ž Adidas runners Zagreb XS
120 Dražen Kušić M IND M
124 Vlatka Lovrenc-Poljanac Ž Ind S
125 Robert Poljanac M Ind L
127 Damir Zimmer M XL
128 Biljana Kumer Kumer Ž IND M
130 Sandra Marijanović Ž - S
132 Marija Dobrošević Ž L
350 Josip Balint M L
105 Denis Vuković M M
134 Ana Kozić Ž Udruga zdravo trčanje M
357 Ksenija Balatinac Ž - M
136 Ivana Žgela Ž M
139 Martina Bošnjaković Ž M
351 Marko Vuksanić M - S
108 Antonija Barišić-Lasović Ž Ind M
109 Boris Lasović M ind L
67 Matej Jukić M Triatlon klub Tri-tim Osijek L
135 Marko Bakić M Ind M
113 Alan Biro M SRK Žuti šešir L
352 Toni Brdarić M ŽOK Osijek L
114 Hrvoje Rikert M Ind L
145 Mario Mihić M Ind M
356 Stanko Brođanac M Vukovarski triatlon klub M
141 Toni Brdarić M Lariva L
142 Ivan Bartolović M SU Tri Styria XL
117 Matea Breitenbach Ž L
118 Darko Majdenić M SRK Baraber L
148 Domagoj Buljan M Canicros Osijek L
75 Marina Vučemilović Ž Individualno XS
150 Tea Bizik Ž IND S
151 Antonio Smiljanic M M
456 Anita Pavleković Popović Ž Ind M
369 Darko Banovak M Ak Maraton Vukovar L
152 Danijel Dunković M Maraton Klub Hrvatski Sokol Osijek M
225 Andrej Kristek Kristek M / L
160 Mišo Savčić M IND L
488 Marijana Kovač Ž UZT XS
166 Ivana Rojsandić-Križan Ž \ M
167 Toni Meić M S
354 Dijana Tačković Ž ART S
133 Matija Balog M Udruga Zdravo trčanje XL
149 Darije Balog M Ind M
168 Vedran Ivančić M Ind L
171 Domagoj Sajter M M
172 Lidija Erceg Ž Individualac-Tanzanija M
173 Željka Pajc Muharemović Ž ind XS
226 Filip Vešligaj M GGŠO grados L
177 Martina Ivankovic Ž IND S
178 Marina Hrnjak Ž L
555 Antun Pongračić M BIZbike L
366 Dubravka Mesec Ž Nexe team Našice S
479 Gabriela Poslon Ž MK Hrvatski sokol M
126 Juraj Holec M S
129 Margareta Vučak Ž SRK Žuti šešir M
380 Ivan Vrebac M White Bridge Runners Osijek L
131 Emilija Malovčak Ž IND S
138 Laura Mandić Ž S
154 Hrvoje Ehman M Grawe running team XL
155 Marko Lastrić M SRK Žuti šešir S
156 Marina Stanić Ž rekreativka S
157 Zvonimir Josipović M inddiviualno L
158 Branimir Josipović M INDIVIDUALNO M
159 Saša Anđelić M indiviualno L
180 Hrvoje Bašić M M
566 Marko Pavlovic M Individualac L
185 Zoran Gotić M L
123 MIroslav Gužer M IND M
137 Bernard Majer M Individuala L
140 Damir Stipešević M Udruga kreativna rekreacija L
368 Željka Perković Ž XS
169 Leo Lisek M IND M
376 Ivica Vučković M Mk Hrvatski Sokol Osijek M
176 Bojan Divjak M SRK Žuti šešir L
184 Matea Puvača Ž Udruga zdravo trčanje L
448 Mario pleša M ferivi L
445 Jurica Erceg M Udruga Zdravo Trčanje S
186 Časlav Livada M IND M
187 Damir Varmuža M M
188 Goran Jerić M SRK ŽUTI ŠEŠIR M
190 Fabijan Kapular M Sam svoj majstor M
197 Mustafa Delić M L
92 Daniel Ikica M Hrvatski Sokol Osijek M
191 Hrvoje Klarić M L
56 Iva Smoljan Ž Udruga zdravo trcanje M
355 Hrvoje Moharos M L
96 Mirna Mašina Ž Ind S
194 Marko Nemet M IND L
196 Davor Tanocki M ind L
478 Goran Petrović M Udruga zdravo trčanje M
73 Davor Ivančok M UZT XL
179 Ines Mazur Vidaković Ž UZT S
189 Nenad Naca M Ind L
199 Ines Kršćanski Ž Ind M
204 Tomislav Bilandžić M SRK Žuti šešir M
1 Tomica Borić M 353 M
206 Robert Vargić M TK Tri-Tim, BK Weekend Warriors M
34 Mihaela Zorkić Ž XS
287 Srđan Rodić M IND L
88 DRAŽEN METEŠ M IND L
214 Aurora Antolović Amidžić Ž XS
97 Alen Petrov M Samsam M
78 Izabela Pollak Ž S
218 KREŠIMIR HUNJET M ind S
219 Domagoj Vidaković M Udruga Zdrave Trčanje M
80 Ivona Djurkin Kušec Ž S
81 Tihana Kovačić - Farkaš Ž S
299 Domagoj Glavaš M - M
143 Josip Čes M IND M
90 Boris Pul M Dvd Dakovo L
144 Ivan Dragić M DVD Đakovo M
147 Mario Matoković M SRK Žuti šešir L
161 Daniel Rakijašić M - M
162 Moreno Pletikosić M Audio Pro Artist d.o.o. M
163 Vatroslav Haramustek M Audio Pro Artist d.o.o. M
164 Gordana Kršćanski Ž Audio Pro Artist d.o.o. S
165 Anita Liška Ž IND M
174 Vlasta Biter Ž AK Maksimir S
3 Damir Mesec M Nexe Team Našice M
449 Miroslav Pintar M nema XL
99 Marina Novoselec Ž Ak Slatina XS
289 Davor Dežić M IND L
82 Anica Mayer Ž S
222 Matej Ronta M Ak Maksimir M
224 Martin Curić M Roko klub M
227 Lidija Bilbija Ž - S
69 Jadranka Vuković Ž M
228 Dejan Đurišić M IND L
71 FRANJO MARIĆ M IND L
146 Vitomir Lučić M IND M
387 Zvončica Kučanda Ž S
367 Ljerka Vukmirović Ž ARK Sombor M
377 Hrvoje Dundović M Nexe Team L
192 Davor Latas M Ind XL
193 Goran Ugrčić M Ind. S
64 Marija Medovka Ž Udruga Zdravo trčanje M
211 Mirta Stanišić Ž S
79 Ivana Blažek Ž M
229 Josip Pavicic M M
86 Ivan Holoker M L
87 Krešimir Dević M L
63 Robert Šojo M IND L
76 Miroslav Benković M rekreativac L
89 Ivan Kovačić M nema M
91 Vinko Grbeša M M
77 Sos Ana Ž XS
72 David Sain M XS
153 Dario Knežević M drago duhović L
95 Zdenko Targuš M UZT osijek M
207 Ivica Lenard M Hrvatski sokol XL
286 Željko Benja M IND XS
70 Goran Šabić M IND L
93 Karmela Ilakovac Ž M
94 Melita Ilakovac Ž M
230 Vlasta Živković Ž M
231 Boris Andrlon M UZT M
302 Denis Val M Individualac L
232 Krešimir Dodig M XXL
233 Ivana Rudinski Ž M
234 Igor Krstic M ind M
170 Robert Budimčić M SRK Žuti šešir L
175 Nikola Biter M AK Maksimir M
83 Davor Šterijev M Ak Duda i Šteka XL
300 Ivica Kotris M UZT Os XL
181 Ivan Volinek M Trofeji.hr M
182 Matija Crnković M MK Hrvatski sokol Osijek S
451 Marko Kunac M Vukovarski triatlon klub L
195 Darija Havic Ž Cerna Fitnesa M
223 Mateja Kožić Ž IND XS
198 Doroteja Santi Ž AK Slatina XS
210 Žana Bilandžić Ž - XS
212 Zdenko Turniški M L
18 Daniel Srb M UDRUGA ZDRAVO TRČANJE L
68 Snježana Srb Ž UDRUGA ZDRAVO TRČANJE M
301 TOMISLAV BIRTIĆ BIRTIĆ M Udruga zdravo trčanje M
65 Davor Blažević M DVD Đakovo L
444 Zvonimir Bušič M Ind. M
578 Marina Lozić Ž URT "Nexe Team" Našice M
220 Jura Ilić M Ak Slavonija Žito M
221 Alen Ajzeli M AK Slavonija-Žito L
66 Antonio Šutalo M DVD Đakovo XL
307 Monika Bizik Ž Nexe Team M
236 Dominik Čopec M Individualno M
200 Dajana Gašo-Sokač Ž S
201 Zvonimir Gibičar M Individualac XL
100 Ivan Dragić M Individualno M
203 Franjo Božić M ind M
98 Antonio Đurčević M Ak Žumberak L
5 Zdenko Cerovečki Ž DVD Belišće XL
85 Krešimir Havranek M L
217 Marina Šestić Ž Udruga Zdravo trčanje S
237 Erna Brkić Ž BK MARATON TEAM S
238 Zvonimir Vakanjac M L
61 Marijan Svalina M XS
62 Branko Begonja M XS
74 Damir Marjanovic M XS
84 Antun Nigovic M XS

For clubs completely free

Contact info@racesmanager.com

Copyright © FiveAr Software 2017