Event: Jutarnja petica - Zemlje bez granica

Utrka: Jutarnja petica

Event Jutarnja petica - Zemlje bez granica Register for a race

Date
8/31/2019 7:00:00 AM
Start
8/31/2019 7:00:29 AM
Start number Name Surname Sex Club Veličina Paid
103 Josip Hvalec M White Bridge Runners Osijek M
104 Bernard Majer M Individualac L
105 Ana Azenić Ž MK Hrvatski sokol M
106 Marijana Šmit Ž S.Oliver S
108 Matea Breitenbach Ž M
109 Vjekos Osijek Osijek M Udruga zdravo trcanje XL
110 Lovro Šibalić M L&L XS
111 Luka Šibalić M L&L L
113 Zvonimir Filipovic Filipovic M Ind XXL
107 Karolina Kovač Ž XL
112 Dario Tot M L
114 Ljiljana Štanfelj Ž Individualno M
101 Domagoj Rikert M Ak Slavonija Žito XS
102 Hrvoje Rikert M SRK Žuti Šešir L
115 Katarina Šperanda Ž S
116 Marina Stanić Ž Udruga zdravo trcanje M
117 Aron Stanić M Ind XL
119 Mirna Mašina Ž Ind S
120 Jasmin Dizdarević M Šrc Sisak L
121 Željka Pajc Muharemović Ž ind XS
122 Ivana Roksandić-Križan Ž ind M
147 Karolina Kovač Ž L
126 Vedran Ristić M L
127 Ema Knežević Ž AK Slavonija-Žito XS
128 Josip Balint M UZT L
131 Marina Grgić Ž XL
132 Marina Matoković Ž S
134 Juraj Holec M S
135 Damir Zimmer M jet ski HR XL
136 Antonija Barišić Lasović Ž UZT M
137 Boris Lasović M UZT L
138 Veronika Lasović Ž IND S
144 Ines Mazur Vidakovic Ž UZT XS
145 Karla Šibalić Ž VK Iktus S
118 Vedran Jesenović M Udruga Zdravo Trčanje S
123 Mustafa Delić M Udruga zdravo trčanje L
124 Martina Moharos Ž L
125 Hrvoje Moharos M Ind L
129 Zdenko Turniški M Rekreativac XL
130 Ana Balint Ž M
133 Dijana Tačković Ž Ind XS
139 Juraj Vukic M M
140 Sandra Marijanović Ž S
141 Daniel Ikica M Hrvatski Sokol, Udruga zdravo trcanje Osijek k M
142 Vatroslav Haramustek M ind M
146 Sandra Privšek Ž MK Hrvatski sokol Osijek M
148 Alan Biro M SRK Žuti Šešir L
149 Petra Bucevic Ž XS
143 Boris Panić M INDIVIDUALAC M
150 Tamara Siber Ž S
151 Dražen Šimić M IND XXL
152 Zdenko Targuš M UZT Osijek M
153 Žana Bilandžić Ž S
156 Vlasta Živković Ž M
157 Maja Urban Ž SRK Žuti Šešir L
154 denis vuković M M
155 Mihaela Zorkić Ž IND M
159 Slaven Ujvari Čeh M / M
160 Mirna Mašina Ž Ind S
165 Aleksandar Benčić M Maltese M
166 Marko Martinović M M
167 Zlatko Romanović M MK Hrvatski sokol Osijek M
168 Marina Vučemilović Ž S
158 Ivica Kotris M Uzt os XL
164 Julia Perić Ž IND M
161 Mario Mikulić M XL
162 Damir Stipešević M L
163 Tomislav Martan M XL
170 Brigita Čepo Ž Udr zdr trcanje M
239 Mario Pudić M IND M
176 Zvončica Kučanda Ž S
169 Srđan Rodić M IND L
175 Robert Budimčić M ŠRK Žuti Šešir L

For clubs completely free

Contact info@racesmanager.com

Copyright © FiveAr Software 2017