Event: Podunavlje trail 2020

Utrka: Zelena 12km

Event Podunavlje trail 2020 Register for a race

Date
10/18/2020 10:00:00 AM
Start
10/18/2020 11:00:06 AM
Start number Name Surname Sex Club Veličina Paid
0
Matko Bednjanec M UMK Mazator L
0
Bonny Tokić M Mk Hrvatski sokol Osijek L
352
Lana Kovačević M SRK Žuti šešir L
0
Dinko Zima M AK POŽEGA L
1
Vedran Jesenović M AK Požega, Udruga Zdravo trčanje Osijek S
0
Marko Šikić M XXL
7
Dinko Seršić M M
8
Luka Gjajić M L
15
Željko Benja M L
0
Andreja Ciraki Ž S
16
Iva Balaž Ž L
2
Davor Latas M XL
17
Mislav Kvesić Kvesić M M
44
Dora Nemanić Ž XL
9
Goran Petrović M Udruga zdravo trčanje Osijek M
10
Ivana Petrović Ž Šapice S
11
Krunoslav Bencek M SRK Baraber/Djeca iz šume M
13
Gordana Delić Ž XL
3
Damir Zimmer M JET SKI HR L
4
Mijo Benković M SRK Baraber Nexe Team S
6
Stanko Čvagić M SRK Baraber M
0
Renata Periša Kečkeš Ž XL
5
Ana Azenić Ž Mk Hrvatski sokol Osijek M
0
Marinela Janković Ž XS
12
ivan mišulić M L
0
Perica Vujić M Kondicijska priprema Županja M
14
Stjepan Mišulić M L
18
Božica Milardović Ž Škola trčanja Hrvatski Sokol XS
19
Andreja Pavlić Ciraki Ž Škola trčanja Hrvatski sokol S
23
Marijana Šmit Ž s.Oliver XS
24
Ena Grahovac Ž AK Slavonija-Žito, Osijek S
25
Tihana Jurić Ž S
26
Mladen Sudar M ŠK Tigrići L
27
Bogdan LUKAČ M L
28
Vjeran Hašček M M
29
Tihomir Horvat M s.Oliver L
33
Lima Kedačić M S
35
Martina Šipoš Vučković Ž TK Čupo S
36
Sanja Šemuga Ž Garčin Trail M
37
Tanja Štulić Ž S
20
Darko Majdenić M SRK Baraber L
21
Jan Majdenić M SRK Baraber M
22
Nataša Lukač Ž Udruga zdravo trčanje Osijek XS
30
Antonio Tačković M Atlantic running team L
32
Vjeran Leventić M L
31
Marija Bešlić Ž Šapice M
34
Bernard Majer M L
38
Matija Čvagić M SRK Baraber M
39
Igor Pipić M Motiv S
104
Gabriela Poslon Ž Mk Hrvatski sokol Osijek M
0
Ivan Benaković M L
42
Renata Hrvoić Ž AK Virovitica S
43
Christian Hrvoić M AK Virovitica XL
40
Dario Kruljac M L
41
Željka Nemanić Ž XL
45
Aleksandar Buranji M AK Požega XL
46
Andrea Špoljarić Ž M
49
Lovro Nemanić Nemanić M XL
50
Matea Žagar Ž S
91
Matija Crnković M Mk Hrvatski sokol Osijek S
52
Kruno Tomljanović M SRK Baraber M
55
Siniša Kresović M 3J2 L
62
Oleg Gojtan M XL
47
Darija Havic Ž M
51
Branko Begonja M Udruga zdravo trčanje Osijek L
53
Ivan Stažić M 3J2 L
0
Tanja Štulić Ž M
65
Antun Pongračić M BIZbike M
66
Tihana Kovačić - Farkaš Ž Bedlington d.o.o. S
67
Anita Plišo Vidaković Ž Škola trčanja Hrvatski sokol M
68
Ines Avdaković Ž S
71
Mirela Badža Ž M
72
Siniša Badža M L
54
Tatjana Pernarčić Ž Udruga zdravo trčanje Osijek S
59
Ivan Mihić M XS
60
Nikolina Nađ Ž XS
61
Martin Bakliža M XL
63
Marija Rikert Ž M
64
Ana Antolović Ž M
48
Josip Kajan M L
74
Ivica Tomin M Udruga zdravo trčanje Osijek XL
0
Danijela Černić Ž Ak Slavonija Žito S
56
Nenad Radivojević M L
57
Maja Madžarac Pervan Ž M
58
Anita Pocrnić Ž M
69
Dario Novoselić M SRK BARABER M
70
Marko Pavić M SRK Baraber L
92
Dražen Tadić M M
107
Ivan Lovrić M XS
108
Damir Radić M XS
73
Boris Hrala M Motiv XL
75
Dijana Dumančić Ž L
76
Nada Dumančić Ž XL
106
Alen Jakab M L

Za klubove i udruge potpuno besplatna uporaba servisa racesmanager.com

Smanjite trošak organizacije utrka - kontakt info@racesmanager.com

Copyright © FiveAr Software 2017