Event: Popišanac i Canicross Trail 2020.

Utrka: Mali Popisanac

Event Popišanac i Canicross Trail 2020.

Date
9/5/2020 10:00:00 AM
Start
9/5/2020 10:00:04 AM
Start number Name Surname Sex Club Veličina Paid
103
Boris Presečan M Motiv XL
126
Matija Čvagić M SRK Baraber M
147
Vedran Jesenović M AK Požega S
129
Damir Nenadić M SRK BARABER L
123
Mario Pavičić M Nexe Team Našice L
102
Danilo Cimbaljević M L
130
Stanko Čvagić M SRK Baraber M
162
Igor Kardoš M Odred izviđača Lisice M
0
Viktorija Horak Ž Udruga Zdravo trčanje S
0
Zlatko Horak M Udruga Zdravo trčanje XL
0
Roko Horak M Udruga Zdravo trčanje XS
0
Leon Horak M Udruga Zdravo trčanje S
0
Danijel Petković Petković M L
112
Damir Topolovec M L
133
Matija Crnković M Mk Hrvatski sokol Osijek XS
106
Darko Dolovski M M
0
Damir Radić M L
117
Srđan Radulović M Bike klub Slatina XL
158
Igor Pipić M Motiv S
0
Franjo Kresojević M A. K. Maksimir L
0
Ana Kresojević Ž A. K. Maksimir L
155
Sanja Miđić Ž M
177
Ivan Lovrić M Udruga zdravo trčanje Osijek L
118
Krunoslav Bencek M SRK Baraber/Djeca iz šume M
132
Kruno Tomljanović M SRK Baraber M
170
Denis Namjestnik M M
109
Luka Čubelić Čubelić M M
141
Boris Đurđević M Djeca iz šume L
113
Marija Bešlić Bešlić Ž Šapice M
145
Goran Petrović M Udruga zdravo trčanje Osijek M
144
Ivana Petrović Ž S
122
Mijo Benković M SRK Baraber Nexe Team S
154
Tatjana Repinac Ž X XS
0
Zlatko Repinac M X M
146
Dario Kruljac M L
142
Mario Đurđević M AK Virovitica XL
169
Jelena Rodić Ž S
174
Anastazija Bauer Ž XXL
173
Josipa Blažević Ž Zagreb Runners L
134
Kristina Kostelac Ž Škola trčanja Orahovica M
135
Krešimir Kostelac M Škola trčanja Orahovica XXL
164
Dino Jurić M Mk Hrvatski sokol Osijek M
172
Mateja Grundler Ž L
131
Marko Pavić M SRK Baraber L
121
Siniša Kanis M L
151
Ana Azenić Ž Mk Hrvatski sokol Osijek M
101
Luka Gjajić M L
139
Katarina Najmenik Ž Škola trčanja Orahovica M
119
Vesna Janković Ž Nexe Team Našice M
165
Vedran Rončević M NK Kozice XL
108
Josip Bićanić M L
100
Leon Šarko M M
159
Andrej Stipetić M SRK Baraber M
156
Igor Topalović M XL
0
Senna Šimek Šimek Ž L
138
Robert Hofman M Škola trčanja Orahovica M
140
Danijela Hofman Ž Škola trčanja Orahovica XS
175
Predrag Vakanjac M L
176
Danijela Vakanjac Ž L
148
Ljerka Jurić Karoli Ž Kreni S
116
Roberto Bašić M Udruga zdravo trčanje Osijek M
136
Evelyn Horaček Kurjančić Ž SRK Baraber M
114
Monika Bizik Ž Šapice S
137
Marko Kurjančić M SRK Baraber L
161
Anton Drmić M L
0
Hrvoje Rikert M Srk Žuti Šešir L
171
Denis Cukor M Odred izviđača Lisice M
105
Boris Hrala M Motiv XL
149
Elizabeta Taradej Ž XS
110
Veselka Čubelić Ž Rekreativni klub "Česmica" L
111
Slavica Čubelić Ž M
152
Hrvoje Dundović M Nexe Team Našice L
0
Viktorija Velić Ž Odred izviđača Lisice S
0
Antonija Barišić Lasović Ž M
115
Iva Smoljan Ž L
153
Ivana Šafar Ž Šafar S
0
Željan Turalija M SRK Baraber L
0
Siniša Jelinek M L
0
Danijela Černić Ž Ak Slavonija Žito S
107
Sonja Sabo Ž PD Đakovo L
163
Damir Raich M Dule i prijatelji M
178
Dario Karl M BK Flex S
150
Ivor Mikloševix M Motiv S
104
Ivana Presečan Ž Odred izviđača Lisice M
143
Dražen Jurković M AK Virovitica M
120
Martina Maloča Ž SRK Baraber/Djeca iz šume S
125
Darko Majdenić M SRK Baraber L
157
Valerija Šimić Ž Nexe Team Našice M
167
Marijana Šmit Ž s.Oliver XS
168
Aurelija Šoštarić Ž Canicross Croatia M
124
Dario Novoselić M SRK BARABER M
127
Leon Milišić-Zečević M SRK Baraber S
160
Denis Halupa Halupa M L
128
Zvonimir Krznarić M SRK Baraber XS
166
Dario Vrbaslija M XS

Za klubove i udruge potpuno besplatna uporaba servisa racesmanager.com

Smanjite trošak organizacije utrka - kontakt info@racesmanager.com

Copyright © FiveAr Software 2017