Event: Borovik Trail 2020.

Utrka: Mali trail 12 km

Event Borovik Trail 2020. Register for a race

Date
10/10/2020 11:00:00 AM
Start
10/11/2020 8:54:19 PM
Start number Name Surname Sex Club Veličina Paid
100
Marijana Šmit Ž s.Oliver XS
120
Lidija Perić Ž PD Đakovo M
121
Sonja Sabo Ž PD Đakovo L
123
Dinko Seršić M M
124
Danilo Cimbaljević M L
125
Srđan Radulović M XL
0
Ružica-Marija Vlajčić Ž M
129
Iva Balaž Ž OSRH L
0
Matko Bednjanec M UMK Mazator L
134
Vesna Janković Ž Nexe Team Našice M
135
Hrvoje Kampić M Garčin Trail M
136
Loren Marušić M PD Đakovo M
137
IRENA TARNAJ Ž PD Đakovo S
0
Marko Šikić M Imd XXL
143
Željko Benja M L
0
Miroslav Žuljević M L
122
Damir Zimmer M JET SKI HR L
127
Dragan Baličević M 3BOR L
130
Mijo Benković M SRK Baraber Nexe Team S
133
Ivica Krajina M Kbk Gladiator XL
0
Ivana Balekić Ž PD Đakovo M
141
Zvonko Kampić M Garčin Trail M
142
Darko Agotić M Garčin Trail L
144
Hrvoje Hranić M M
146
Josipa Čeliković Čeliković Ž S
147
Siniša Sekulić M XL
116
Goran Petrović M Udruga zdravo trčanje Osijek M
117
Ivana Petrović Ž S
126
Luka Gjajić M L
128
Krunoslav Bencek M SRK Baraber/Djeca iz šume M
149
Marija Bešlić Ž Šapice M
101
Ana Azenić Ž Mk Hrvatski sokol Osijek M
102
Zoran Gotić M L
103
Stanko Čvagić M SRK Baraber M
104
Martina Bošnjaković Ž M
115
Matija Čvagić M SRK Baraber M
131
Dražen Tadić M L
118
Vedran Jesenović M AK Požega XL
132
Igor Mogoroš M Baraber ET XL
105
Ivana Žgela Ž M
106
Marijo Bojanović M Boemčine M
107
Davor Poljicak M urnebes L
108
Dražen Matasović M Team Boemčine XL
109
Nikola Josipović M M
110
Dragica Čavala Ž S
111
Anđelina Budžaki Ž PD Đakovo M
112
Arian Čavala M PD Đakovo L
113
Mladen Stepić M Garčin Trail L
119
Martina Kadic Ž S
114
Darko Majdenić M SRK Baraber L
138
Davor Latas M XL
145
Ivica Blažević M Garčin Trail M
0
Branimir Popović M L
139
Denis Namjestnik M S
140
Mislav Kvesić M M
148
Damir Topolovec M XL
150
Vedran Horvat M Running Team Gulije S
151
Mirta Miličević Ž L
152
Ivan Miličević M XL
0
Lidija Terzić Ž L
0
Krešimir Terzić M XL
155
Marko Mikleušević M Garčin Trail XL
156
Kruno Tomljanović M SRK Baraber M
153
Tomislav Zelenbrz M M
154
Kristina Ferić Ž S
0
Tea Marunović Ž PD Đakovo M
214
Krešimir Žagar M Nexe Team Našice M
158
Petar Biočić M L
164
Ivana Muraja Ž AK NoGa M
159
Bruno Štefanek M ŠK Tigrići L
160
Miroslav Madžarac M M
161
Mladen Sudar M ŠK Tigrići L
162
Ivan Vinarić M M
163
Davor Štrk M XL
157
Hrvoje Dundović M Nexe Team Našice L
0
ZORAN KOVAČEVIĆ M SBBICIKLIST XL
166
Božica Ćosić Ž AkNoga S
168
Marko Pavic M SRK Baraber L
0
Sanja Šemuga Ž Garčin Trail M
169
Antonija Šulekić Ž AkNoga M
0
Leon Milišić-Zečević M SRK Baraber M
171
Perica Brainovic M Manijaci L
172
Josip Alar M L
173
Tomislav Grgić M Manijaci M
0
Jasmina Bakula Ž S
177
Igor Bednaic M Udruga zdravo trčanje Osijek L
180
Josip Fabijanić M AK NoGA L
0
Boris Lasović M Run4fun L
165
Đurđica Škariot Ž Ak Noga M
167
Dario Novoselić M SRK BARABER L
170
Valerija Šimić Ž Nexe Team Našice S
0
Marino Kavka Kavka M Ultramaraton klub Mazator XS
174
JOSIP VOLF M M
175
Ivan Lovrić M Udruga zdravo trčanje Osijek XL
176
Ana Sučić Ž M
178
Ivana Devald Ž Nexe Team Našice XS
179
Ivana Šafar Ž Šafar S
183
Matt Marenić M AK Noga XL
184
Ivica Prekratić M L
185
Antun Pongračič M BIZbike L
186
Karmela Ilakovac Ž S
188
MIROSLAV ĐUMIĆ M M
189
Ivica Tomin M Udruga zdravo trčanje Osijek XL
190
FILIP KUNA M M
192
Dražen Jurković M ak virovitica M
0
Sanja Miđić Ž M
193
Igor Topalović M XL
194
Sonja Živković Ž M
181
Boris Hrala M Motiv XL
0
Denis Halupa Halupa M L
195
Luka Horvat M 3MAX L
196
Dražen Popko M L
198
Božidar Reljac M #MoguKakoHoću M
200
Tanja Lalic Ž L
201
Goran Draksler M Glasnici istine M
182
Jelena Jambrešić Ž AK Marsonia XS
187
Željko Kanđera M SRK Baraber M
191
Leon Magovac M M
197
Marija Išasegi Ž L
202
Damir Nenadić M SRK Baraber L
204
Boris Markić M L
205
Jasna Resler M L
199
Bruna Knežević Ž S
203
Dragan Varga M L
0
Maja Marukić Marukić Ž Tk Maksimir M
208
Mario Pavicic M Nexe Team Našice XL
209
Josipa Junačko Ž AK Slavonija-Žito, Osijek S
0
Ines Avdaković Ž S
0
Dario Veselinovic M Marathon Team Brod M
0
Siniša Kanis M L
0
Edvin Šimon M XL
206
Domagoj Marković M M
210
Vedran Vučetić M Udruga zdravo trčanje Osijek XL
0
Tomislav Ćurić Ćurić M XL
213
Gabrijela Poslon Ž Mk Hrvatski sokol Osijek XS
207
Dražen Ganzberger M Nexe Team Našice S
211
Ivan Baričić M XS
212
Pamela Zukanović Ž XS

Za klubove i udruge potpuno besplatna uporaba servisa racesmanager.com

Smanjite trošak organizacije utrka - kontakt info@racesmanager.com

Copyright © FiveAr Software 2017