Događaj: Neptun trail 2019

Utrka: Duga 21km

Događaj Neptun trail 2019 Rezultati muški Rezultati žene

StartDate
2/9/2019 11:30:00 AM
StartTime
2/9/2019 10:07:50 AM
Pozicija Kategorija Startni broj Ime Prezime Spol Klub Start Cilj Cilj - razlika Tempo
1 M-1 24 Antonio Arbanas M Ultramaraton klub Mazator 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 11:34:40.320 01:26:49.407
2 M-2 17 Damir Kligl M SRK Baraber Extreme Team 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 11:34:41.929 01:26:51.16
3 Ž-1 29 Ines Jozić Ž Ultramaraton klub Mazator 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 11:44:36.608 01:36:45.695
4 M-3 14 Marko Ljevar M 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 11:44:37.965 01:36:47.52
5 M-4 40 Ivan Dragić M Fit & Strong Đakovo 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 11:46:32.542 01:38:41.629
6 M-5 39 Siniša Jonjić M Zelena tocka Baranja 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 11:46:49.094 01:38:58.181
7 Ž-2 288 Mateja Kozic Ž 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 11:47:18.721 01:39:27
8 M-6 5 Antonio Dujmović M SRK Baraber 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 11:48:24.551 01:40:33.638
9 M-7 45 Slaven Kožić M UZT 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 11:48:58.739 01:41:07.826
10 M-8 44 Danijel Ikica M 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 11:48:59.415 01:41:08.502
11 M-9 23 Tomislav Marinovic M Ultramaraton klub Mazator 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 11:49:15.747 01:41:24.834
12 M-10 8 Miša Nicinger M Šapice 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 11:50:33.607 01:42:42.694
13 M-11 32 Angel Milišić-Zečević M SRK Baraber 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 11:50:39.024 01:42:48.111
14 M-12 28 Tihomir Kovač M MK Hrvatski Sokol 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 11:50:48.002 01:42:57.89
15 M-13 43 Tomica Borić M 353 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 11:52:13.291 01:44:22.378
16 M-14 13 Boris Đurđević M Baraber 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 11:52:26.974 01:44:36.61
17 M-15 27 Danijel Martinčić M Nou klub 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 11:52:52.569 01:45:01.656
18 M-16 7 Luka Šibalić M IND 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 11:53:05.316 01:45:14.403
19 M-17 0 Zlatko Romanović M MK Hrvatski sokol Osijek 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 11:53:30.033 01:45:39
20 M-18 11 Ivan Lončarić M 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 11:53:38.551 01:45:47.638
21 M-19 12 Srđan Rodić M IND 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 11:53:56.390 01:46:05.477
22 M-20 38 Ivica Vučković M Mk Hrvatski Sokol Osijek 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 11:54:28.684 01:46:37.771
23 M-21 36 Ivan Pervan M TK Tri-Tim 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 11:54:59.210 01:47:08
24 Ž-3 41 Maja Domnjak-Lelić Ž URT Nexe Team 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 11:55:18.953 01:47:28.40
25 M-22 34 Goran Jerić M SRK Žuti Šešir 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 11:56:03.631 01:48:12.718
26 M-23 42 Časlav Livada M PKK SKK Individualische Tosterfrei 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 11:56:45.574 01:48:54.661
27 M-24 4 Goran Draksler M Glasnici istine 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 11:57:00.441 01:49:09.528
28 M-25 31 Hrvoje Bašić M - 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 11:57:57.413 01:50:06.500
29 M-26 10 Boris Tomić M Ind 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 11:58:24.279 01:50:33.366
30 Ž-4 22 Dunja Straka Ž SRK Baraber 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 11:59:24.550 01:51:33.637
31 Ž-5 15 Vanja Knežević Ž Srk Baraber 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 12:00:10.259 01:52:19.346
32 M-27 9 Saša Dec M Ind. 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 12:01:47.575 01:53:56.662
33 Ž-6 3 Jasna Plemeniti Ž Urt Nexe team 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 12:02:54.649 01:55:03.736
34 M-28 26 Ivica Lenard M Individualac 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 12:05:40.957 01:57:50.44
35 M-29 21 Vladimir Banić M Planinarski klub "Železničar-Inđija" 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 12:06:26.522 01:58:35.609
36 Ž-7 33 Martina Maloča Ž SRK Baraber 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 12:09:43.748 02:01:52.835
37 M-30 18 Ivan Lovrić M UZT 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 12:19:17.154 02:11:26.241
38 Ž-8 30 Ana Tomaić Bernat Ž Nexe Team Našice 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 12:19:17.880 02:11:26.967
39 M-31 35 Darijo Pejin M 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 12:19:18.178 02:11:27.265
40 M-32 16 Dragiša Vit M PSD Železničar Novi Sad 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 12:27:18.750 02:19:27.837
41 M-33 20 Goran Tintor M PK Borkovac 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 12:41:07.471 02:33:16.558
42 M-34 6 Goran Žigić M PSD Železničar Novi Sad 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 12:58:25.085 02:50:34.172
43 Ž-9 19 Jelena Radosavljevic Ž PK Borkovac Ruma 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 12:59:17.165 02:51:26
44 M-35 1 Tomislav Bilandžić M SRK Žuti šešir 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 01:06:39.161 02:58:48.248
45 M-36 46 Goran Nikolic M 2/9/2019 10:07:50 AM 09.02.2019 02:08:49.480 04:00:58.567

For clubs completely free

Contact info@racesmanager.com

Copyright © FiveAr Software 2017