Događaj: Neptun trail 2019

Utrka: Kratka 12km

Događaj Neptun trail 2019 Rezultati muški Rezultati žene

StartDate
2/9/2019 11:30:00 AM
StartTime
2/9/2019 10:14:25 AM
Pozicija Kategorija Startni broj Ime Prezime Spol Klub Start Cilj Cilj - razlika Tempo
1 M-1 289 Branimir Ljutak M 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:10:05.813 00:55:40.557
2 M-2 201 Vedran Jesenović M MK Hrvatski Sokol 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:10:43.723 00:56:18.467
3 M-3 260 Matko Bednjanec M Saucony akademija trčanja Slavonski Brod 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:11:54.813 00:57:29.557
4 M-4 227 Marko Varga M Škola trčanja Orahovica 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:14:14.867 00:59:49.611
5 Ž-1 287 Maja Urban Ž 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:15:10.271 01:00:45.15
6 M-5 248 Marko Lastrić M SRK Žuti Šešir 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:15:15.086 01:00:49.830
7 M-6 263 Ivan Cuca M Škola trčanja Orahovica 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:15:29.103 01:01:03.847
8 M-7 281 Siniša Kanis M rekreativac 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:15:46.842 01:01:21.586
9 M-8 271 Duško Panjković M NEXE - TEAM 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:16:02.079 01:01:36.823
10 M-9 280 Dragan Jović M NEXE Team 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:16:12.851 01:01:47.595
11 M-10 223 Manuel Čarđić M SRK Baraber extreme team 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:18:11.466 01:03:46.210
12 M-11 205 Dinko Zima M AK Požega 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:18:12.634 01:03:47.378
13 M-12 212 Boris Presečan M O.I. Lisice 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:19:05.091 01:04:39.835
14 M-13 245 Andrej Stipetić M SRK Baraber 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:19:25.690 01:05:00.434
15 M-14 277 Tomislav Ćurić M individualac 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:19:32.538 01:05:07.282
16 M-15 214 Mijo Benković M SRK Baraber 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:19:34.639 01:05:09
17 M-16 230 Igor Pipić M 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:21:12.036 01:06:46.780
18 M-17 286 Marijan Rešetar M nema 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:21:31.133 01:07:05.877
19 Ž-2 220 Sandra Privšek Ž MK Hrvatski sokol Osijek 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:21:42.926 01:07:17.670
20 Ž-3 266 Marijana Švajda Ž Ak Požega 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:21:45.084 01:07:19.828
21 M-18 275 Ivan Vujković M Ind 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:22:57.180 01:08:31.924
22 M-19 246 Vedran Dulj M Saucony Akademija Trčanja Slavonski brod 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:23:44.431 01:09:19.175
23 M-20 283 Vlatko Goljevački M 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:25:06.036 01:10:40.780
24 M-21 267 Igor Miklosevic M 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:25:46.152 01:11:20.896
25 Ž-4 203 Ana Azenić Ž Maraton klub Hrvatski Sokol 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:26:14.360 01:11:49.104
26 M-22 278 Zvonimir Gibičar M individualac 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:26:28.526 01:12:03.270
27 M-23 238 Dalibor Jurić M Planinarski klub "Železničar-Inđija" 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:26:41.553 01:12:16.297
28 M-24 221 Krunoslav Bencek M Nk Omladinac Niza 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:26:53.701 01:12:28.445
29 Ž-5 232 Mirta "Muti" Stanišić Ž Udruga zdravo trčanje 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:26:59.287 01:12:34.31
30 Ž-6 225 Ana Nemet Đurđević Ž Baraber 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:27:36.100 01:13:10.844
31 M-25 279 Robert Budimčić M SRK Žuti Šešir 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:27:36.977 01:13:11.721
32 M-26 0 damir pritišanac M udruga zdravo trčanje 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:27:38.180 01:13:12
33 M-27 234 Mario Matokovic M SRK Žuti Šešir 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:27:38.697 01:13:13.441
34 M-28 259 Ivan Heđi M SRK Baraber 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:27:39.747 01:13:14.491
35 Ž-7 231 Tatjana Pernarčić Ž Udruga zdravo trčanje 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:27:41.640 01:13:16.384
36 M-29 207 Hrvoje Rikert M 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:28:21.250 01:13:55.994
37 Ž-8 258 Marina Koprivnjak Ž MK Hrvatski sokol 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:28:25.094 01:13:59
38 M-30 254 Božidar Reljac M Nk Omladinac Niza 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:29:21.582 01:14:56.326
39 Ž-9 261 Lana Kovačević Ž 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:29:32.425 01:15:07.169
40 M-31 226 Darko Majdenić M 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:29:34.989 01:15:09.733
41 M-32 244 Mladen Lapaš M DARC 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:29:45.764 01:15:20.508
42 M-33 0 Zvonimir Stipešević M 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:29:46.353 01:15:21
43 M-34 256 Franjo Kresojević M AK maksimir 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:30:12.001 01:15:46.745
44 M-35 0 Dario Staničić M 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:30:33.353 01:16:08
45 M-36 295 Goran Matoš Matoš M Žuti Šešir 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:30:37.030 01:16:11.774
46 Ž-10 247 Edita Alar Ž Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:30:52.303 01:16:27.47
47 M-37 208 Tihomir Šikić M Saucony AT-Slavonski Brod 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:30:52.824 01:16:27.568
48 M-38 276 Mustafa Delić M Ind 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:31:21.332 01:16:56.76
49 M-39 224 Bojan Divjak M SRK Žuti šešir 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:31:22.250 01:16:56.994
50 Ž-11 215 Vlatka Lovrenc-Poljanac Ž Ind 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:31:44.956 01:17:19.700
51 M-40 206 Hrvoje Dundović M URT NEXE TEAM 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:31:45.798 01:17:20.542
52 M-41 270 Zvonimir Filipović M 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:31:47.050 01:17:21.794
53 M-42 249 Toni Brdarić M ŽOK Osijek 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:31:59.145 01:17:33.889
54 M-43 262 Ivan Forjan M Ind 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:32:09.483 01:17:44.227
55 Ž-12 257 Ana Kresojević Ž AK Maksimir 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:32:13.033 01:17:47.777
56 M-44 237 Stjepan Vukelić M TK Mazator 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:32:13.970 01:17:48.714
57 M-45 213 Ivan Bartolovic M SU Tri Styria 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:32:46.108 01:18:20.852
58 M-46 285 Goran Gagro M 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:32:59.215 01:18:33.959
59 Ž-13 204 Vesna Janković Ž Ind 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:33:28.075 01:19:02.819
60 Ž-14 284 Iva Smoljan Ž Udruga zdravo trcanje 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:34:52.775 01:20:27.519
61 Ž-15 218 Antonija Barišić Lasović Ž 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:35:04.080 01:20:38.824
62 Ž-16 211 Biljana Kumer Ž IND 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:35:48.082 01:21:22.826
63 M-47 274 Dejan Erceg M HOPS 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:37:01.159 01:22:35.903
64 Ž-17 228 Manuela Tomljenović Ž Saucony Akademija trčanja SB 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:37:30.319 01:23:05.63
65 M-48 273 Ante Nevešćanin M HOPS 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:37:32.738 01:23:07.482
66 Ž-18 229 Martina Baltić Ž Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:42:51.643 01:28:26.387
67 M-49 202 Mario Firšt M Bk Našice 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:43:20.574 01:28:55.318
68 Ž-19 282 Daniela Kanis Ž individualac 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:44:03.880 01:29:38.624
69 Ž-20 264 Dubravka Ivanić Ž PK BORKOVAC RUMA 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:44:04.575 01:29:39.319
70 Ž-21 268 Suzana Miklosevic Ž 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:45:26.969 01:31:01.713
71 Ž-22 269 Tihana Biscan Ž 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:45:27.699 01:31:02.443
72 M-50 272 Zoran Bićan M HOPS 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:45:51.153 01:31:25.897
73 Ž-23 255 Sanja Portnar Ž Nexe Team - škola trčanja 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:47:17.248 01:32:51.992
74 M-51 265 MARIO PAVIČIĆ M URT NEXETEAM 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:48:13.695 01:33:48.439
75 M-52 200 Vjeko Bulat M Udruga zdravo trcanje 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:49:06.392 01:34:41.136
76 M-53 217 Marko Šikić M Ind 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:49:51.592 01:35:26.336
77 Ž-24 241 Aurélia Lehmann Ž železničar Inđija 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:50:49.366 01:36:24.110
78 M-54 243 Benjamin Joseph M INĎIJA 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:50:49.840 01:36:24.584
79 Ž-25 239 Jelena Sunajković Ž PK Železničar Indjija 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:52:53.365 01:38:28.109
80 Ž-26 216 Marina Semialjac Ž 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 11:52:53.810 01:38:28.554
81 Ž-27 250 Marija Štefanek Ž Saucony akademija trčanja Slavonski Brod 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 12:09:30.360 01:55:05.104
82 M-55 251 Goran Ćuk M Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 12:09:30.950 01:55:05.694
83 Ž-28 252 Antonija Fortunato-Kovac Ž Saucony Akademija trcanja Slavonski Brod 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 12:16:41.739 02:02:16.483
84 Ž-29 253 Nada Vardić Ž Soucony akademija trčanja Slavonski brod 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 12:16:42.585 02:02:17.329
85 Ž-30 240 Nevena Mihić Ž PK Železničar Indjija 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 12:17:33.724 02:03:08.468
86 Ž-31 290 Dragana Drenovcanin Ž Zeleznicar 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 12:18:28.016 02:04:02.760
87 Ž-32 291 Milica Krtinic Ž 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 12:18:28.557 02:04:03.301
88 M-56 293 Dejan Bošnjak M Individualno 2/9/2019 10:14:25 AM 09.02.2019 12:18:28.975 02:04:03.719

For clubs completely free

Contact info@racesmanager.com

Copyright © FiveAr Software 2017