Događaj: JUGOVAČA TRAIL 2019

Utrka: Duga: 17,5 km

Događaj JUGOVAČA TRAIL 2019 Rezultati muški Rezultati žene

StartDate
4/27/2019 10:00:00 AM
StartTime
4/27/2019 10:00:00 AM
Pozicija Kategorija Startni broj Ime Prezime Spol Klub Start Cilj Cilj - razlika Tempo
1 M-1 69 Slaven Kožić M 4/27/2019 10:00:00 AM 27.04.2019 10:00:00.000 01:10:35
2 M-2 57 Danijel Dunković M MK Hrvatski Sokol Osijek 4/27/2019 10:00:00 AM 27.04.2019 10:00:00.000 01:11:00
3 M-3 42 Damir Kligl M SRK Baraber 4/27/2019 10:00:00 AM 27.04.2019 10:00:00.000 01:11:55
4 M-4 56 Petar Šokčić M SRK Žuti šešir 4/27/2019 10:00:00 AM 27.04.2019 10:00:00.000 01:16:36
5 M-5 63 Siniša Jonjić M SRK Baraber/Ak Maraton Vukovar 4/27/2019 10:00:00 AM 27.04.2019 10:00:00.000 01:19:53
6 M-6 55 Alan Biro M SRK Žuti Šešir 4/27/2019 10:00:00 AM 27.04.2019 10:00:00.000 01:20:13
7 M-7 52 Duško Panjković M Nexe - team 4/27/2019 10:00:00 AM 27.04.2019 10:00:00.000 01:21:24
8 M-8 41 Ivan Dragić M Đakovo trči 4/27/2019 10:00:00 AM 27.04.2019 10:00:00.000 01:22:14
9 M-9 71 Tomica Borić M 353 4/27/2019 10:00:00 AM 27.04.2019 10:00:00.000 01:22:52
10 Ž-1 70 Mirela Kristek Ž SRK Baraber 4/27/2019 10:00:00 AM 27.04.2019 10:00:00.000 01:25:30
11 M-10 47 Srđan Rodić M IND 4/27/2019 10:00:00 AM 27.04.2019 10:00:00.000 01:25:33
12 M-11 46 Luka Šibalić M 4/27/2019 10:00:00 AM 27.04.2019 10:00:00.000 01:25:43
13 M-12 68 Slavko Milekić M DVD BELIŠĆE 4/27/2019 10:00:00 AM 27.04.2019 10:00:00.000 01:28:12
14 M-13 54 Ivan Lončarić M Šapice 4/27/2019 10:00:00 AM 27.04.2019 10:00:00.000 01:28:45
15 M-14 49 Ivan Galović M IND 4/27/2019 10:00:00 AM 27.04.2019 10:00:00.000 01:29:16
16 M-15 59 Miša Nicinger M Šapice 4/27/2019 10:00:00 AM 27.04.2019 10:00:00.000 01:29:26
17 M-16 58 Krešimir Valentić M Srk Baraber extream team 4/27/2019 10:00:00 AM 27.04.2019 10:00:00.000 01:33:53
18 Ž-2 48 Dunja Straka Ž SRK Baraber 4/27/2019 10:00:00 AM 27.04.2019 10:00:00.000 01:33:55
19 M-17 64 Robert Pejak M Udruga Zdravo Trčanje 4/27/2019 10:00:00 AM 27.04.2019 10:00:00.000 01:33:58
20 M-18 60 Hrvoje Bašić M 4/27/2019 10:00:00 AM 27.04.2019 10:00:00.000 01:34:00
21 M-19 44 Ivan Heđi M Baraber Extreme Team 4/27/2019 10:00:00 AM 27.04.2019 10:00:00.000 01:35:34
22 Ž-3 53 Jasna Tušek-Lončarić Ž Šapice 4/27/2019 10:00:00 AM 27.04.2019 10:00:00.000 01:36:31
23 M-20 72 Marko Drventić M Slobodni umjetnici 4/27/2019 10:00:00 AM 27.04.2019 10:00:00.000 01:38:49
24 M-21 50 Željko Kanđera M SRK Baraber 4/27/2019 10:00:00 AM 27.04.2019 10:00:00.000 01:39:59
25 M-22 65 Bernard Merčep M UZT ,Baraber 4/27/2019 10:00:00 AM 27.04.2019 10:00:00.000 01:40:23
26 M-23 62 Ivan Špoljarić M Baraber Extreme Team 4/27/2019 10:00:00 AM 27.04.2019 10:00:00.000 01:40:28
27 M-24 43 Mario Firšt M BK Našice 4/27/2019 10:00:00 AM 27.04.2019 10:00:00.000 01:58:13
28 M-25 45 MARIO PAVIČIĆ M URT NexeTeam Našice 4/27/2019 10:00:00 AM 27.04.2019 10:00:00.000 02:00:03
29 Ž-4 51 Mirela Đakovac Ž Baraber 4/27/2019 10:00:00 AM 27.04.2019 10:00:00.000 02:00:12
30 Ž-5 67 Ksenija Balatinac Ž 4/27/2019 10:00:00 AM 27.04.2019 10:00:00.000 02:00:12
31 Ž-6 66 Ivana Andrić Pejak Ž 4/27/2019 10:00:00 AM 27.04.2019 10:00:00.000 02:00:12

For clubs completely free

Contact info@racesmanager.com

Copyright © FiveAr Software 2017