Događaj: Podunavlje trail 2020

Utrka: Zelena 12km

Događaj Podunavlje trail 2020 Rezultati muški Rezultati žene

StartDate
10/18/2020 10:00:00 AM
StartTime
10/18/2020 11:00:06 AM
Pozicija Kategorija Startni broj Ime Prezime Spol Klub Start Cilj Cilj - razlika Tempo
1 M-1 91 Matija Crnković M Mk Hrvatski sokol Osijek 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 11:44:06.361 00:44:00 03:40
2 M-2 8 Luka Gjajić M 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 11:47:54.361 00:47:48 03:59
3 M-3 1 Vedran Jesenović M AK Požega, Udruga Zdravo trčanje Osijek 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 11:52:30.361 00:52:24 04:22
4 M-4 73 Boris Hrala M Motiv 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 11:52:53.361 00:52:47 04:23
5 M-5 11 Krunoslav Bencek M SRK Baraber/Djeca iz šume 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 11:55:26.361 00:55:20 04:36
6 M-6 28 Vjeran Hašček M 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 11:55:31.361 00:55:25 04:37
7 M-7 4 Mijo Benković M SRK Baraber Nexe Team 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 11:59:08.361 00:59:02 04:55
8 M-8 29 Tihomir Horvat M s.Oliver 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:01:26.361 01:01:20 05:06
9 M-9 92 Dražen Tadić M 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:02:02.361 01:01:56 05:09
10 M-10 9 Goran Petrović M Udruga zdravo trčanje Osijek 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:03:06.361 01:03:00 05:15
11 M-11 107 Ivan Lovrić M 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:03:37.361 01:03:31 05:17
12 Ž-1 10 Ivana Petrović Ž Šapice 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:03:41.361 01:03:35 05:17
13 M-12 106 Alen Jakab M 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:03:44.361 01:03:38 05:18
14 M-13 70 Marko Pavić M SRK Baraber 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:04:51.361 01:04:45 05:23
15 Ž-2 104 Gabriela Poslon Ž Mk Hrvatski sokol Osijek 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:05:44.361 01:05:38 05:28
16 M-14 52 Kruno Tomljanović M SRK Baraber 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:07:04.361 01:06:58 05:34
17 M-15 39 Igor Pipić M Motiv 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:07:05.361 01:06:59 05:34
18 M-16 34 Bernard Majer M 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:07:21.361 01:07:15 05:36
19 M-17 51 Branko Begonja M Udruga zdravo trčanje Osijek 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:07:26.361 01:07:20 05:36
20 M-18 30 Antonio Tačković M Atlantic running team 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:08:41.361 01:08:35 05:42
21 M-19 38 Matija Čvagić M SRK Baraber 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:09:16.361 01:09:10 05:45
22 M-20 15 Željko Benja M 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:09:21.361 01:09:15 05:46
23 M-21 6 Stanko Čvagić M SRK Baraber 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:09:23.361 01:09:17 05:46
24 Ž-3 47 Darija Havic Ž 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:09:41.361 01:09:35 05:47
25 Ž-4 54 Tatjana Pernarčić Ž Udruga zdravo trčanje Osijek 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:09:46.361 01:09:40 05:48
26 Ž-5 64 Ana Antolović Ž 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:10:32.361 01:10:26 05:52
27 M-22 53 Ivan Stažić M 3J2 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:10:50.361 01:10:44 05:53
28 Ž-6 5 Ana Azenić Ž Mk Hrvatski sokol Osijek 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:10:57.361 01:10:51 05:54
29 Ž-7 36 Sanja Šemuga Ž Garčin Trail 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:11:36.361 01:11:30 05:57
30 Ž-8 35 Martina Šipoš Vučković Ž TK Čupo 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:11:38.361 01:11:32 05:57
31 M-23 45 Aleksandar Buranji M AK Požega 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:11:46.361 01:11:40 05:58
32 M-24 40 Dario Kruljac M 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:11:51.361 01:11:45 05:58
33 Ž-9 42 Renata Hrvoić Ž AK Virovitica 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:11:56.361 01:11:50 05:59
34 Ž-10 23 Marijana Šmit Ž s.Oliver 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:13:26.361 01:13:20 06:06
35 M-25 108 Damir Radić M 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:13:36.361 01:13:30 06:07
36 Ž-11 16 Iva Balaž Ž 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:13:44.361 01:13:38 06:08
37 M-26 2 Davor Latas M 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:13:46.361 01:13:40 06:08
38 M-27 352 Lana Kovačević M SRK Žuti šešir 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:13:58.361 01:13:52 06:09
39 Ž-12 22 Nataša Lukač Ž Udruga zdravo trčanje Osijek 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:14:12.361 01:14:06 06:10
40 M-28 3 Damir Zimmer M JET SKI HR 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:14:16.361 01:14:10 06:10
41 M-29 7 Dinko Seršić M 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:14:26.361 01:14:20 06:11
42 Ž-13 24 Ena Grahovac Ž AK Slavonija-Žito, Osijek 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:14:44.361 01:14:38 06:13
43 Ž-14 18 Božica Milardović Ž Škola trčanja Hrvatski Sokol 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:14:46.361 01:14:40 06:13
44 M-30 43 Christian Hrvoić M AK Virovitica 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:14:59.361 01:14:53 06:14
45 M-31 65 Antun Pongračić M BIZbike 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:15:06.361 01:15:00 06:15
46 M-32 61 Martin Bakliža M 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:21:11.361 01:21:05 06:45
47 Ž-15 68 Ines Avdaković Ž 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:21:35.361 01:21:29 06:47
48 M-33 59 Ivan Mihić M 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:23:09.361 01:23:03 06:55
49 Ž-16 60 Nikolina Nađ Ž 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:23:10.361 01:23:04 06:55
50 Ž-17 67 Anita Plišo Vidaković Ž Škola trčanja Hrvatski sokol 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:24:36.361 01:24:30 07:02
51 M-34 26 Mladen Sudar M ŠK Tigrići 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:25:56.361 01:25:50 07:09
52 Ž-18 31 Marija Bešlić Ž Šapice 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:25:58.361 01:25:52 07:09
53 M-35 74 Ivica Tomin M Udruga zdravo trčanje Osijek 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:29:15.361 01:29:09 07:25
54 M-36 49 Lovro Nemanić Nemanić M 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:30:06.361 01:30:00 07:30
55 Ž-19 63 Marija Rikert Ž 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:31:21.361 01:31:15 07:36
56 Ž-20 19 Andreja Pavlić Ciraki Ž Škola trčanja Hrvatski sokol 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:32:26.361 01:32:20 07:41
57 M-37 62 Oleg Gojtan M 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:35:36.361 01:35:30 07:57
58 M-38 27 Bogdan LUKAČ M 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:42:46.361 01:42:40 08:33
59 Ž-21 25 Tihana Jurić Ž 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:42:56.361 01:42:50 08:34
60 M-39 21 Jan Majdenić M SRK Baraber 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:43:51.361 01:43:45 08:38
61 M-40 20 Darko Majdenić M SRK Baraber 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:43:52.361 01:43:46 08:38
62 M-41 14 Stjepan Mišulić M 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:52:12.361 01:52:06 09:20
63 Ž-22 50 Matea Žagar Ž 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:52:16.361 01:52:10 09:20
64 Ž-23 44 Dora Nemanić Ž 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:52:18.361 01:52:12 09:21
65 Ž-24 41 Željka Nemanić Ž 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:53:05.361 01:52:59 09:24
66 M-42 12 ivan mišulić M 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 12:53:29.361 01:53:23 09:26
67 Ž-25 58 Anita Pocrnić Ž 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 01:27:16.361 02:27:10 12:15
68 Ž-26 57 Maja Madžarac Pervan Ž 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 01:27:17.361 02:27:11 12:15
69 Ž-27 71 Mirela Badža Ž 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 01:27:18.361 02:27:12 12:16
70 Ž-28 75 Dijana Dumančić Ž 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 01:41:46.361 02:41:40 13:28
71 Ž-29 76 Nada Dumančić Ž 10/18/2020 11:00:06 AM 18.10.2020 01:41:47.361 02:41:41 13:28

Za klubove i udruge potpuno besplatna uporaba servisa racesmanager.com

Smanjite trošak organizacije utrka - kontakt info@racesmanager.com

Copyright © FiveAr Software 2017