Događaj: Mazator trail 2020

Utrka: Petnja trail 13km

Događaj Mazator trail 2020 Rezultati muški Rezultati žene

StartDate
9/19/2020 12:00:00 AM
StartTime
9/19/2020 12:00:00 AM
Pozicija Kategorija Startni broj Ime Prezime Spol Klub Start Cilj Cilj - razlika Tempo
1 M-1 245 Antonio Đurčević M Ak Žumberak 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 00:54:27 04:11
2 M-2 220 Dario Veselinovic M Marathon Team Brod 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:03:35 04:53
3 M-3 279 Robert Ruhek M Veni,Vidi,Vici 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:05:50 05:03
4 M-4 228 Mijo Benković M SRK Baraber 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:10:25 05:25
5 M-5 235 Nenad Roknić M Staro Petrovo Selo 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:11:14 05:28
6 M-6 255 Dario Novoselić M SRK Baraber 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:12:42 05:35
7 M-7 207 Josip Jurić M 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:13:15 05:38
8 M-8 274 Mladen Trupinić M TK Mazator 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:13:35 05:39
9 M-9 247 Filip Pitlović M Boltovi sinovi 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:13:45 05:40
10 M-10 285 Marino Kavka M UMK Mazator 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:15:05 05:46
11 Ž-1 250 Ivana Grško Šimić Ž UMK Mazator 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:15:13 05:47
12 M-11 257 Darko Kljajić M UMK Mazator 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:16:28 05:52
13 M-12 261 Goran Petrović M Udruga zdravo trčanje Osijek & RunnerCalendar Team 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:18:11 06:00
14 M-13 289 Antonio Čuljak M PowerBody 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:19:07 06:05
15 Ž-2 213 Sara Stuburić Ž 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:19:25 06:06
16 M-14 234 Danijel Jurić M 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:22:08 06:19
17 M-15 237 Danijel Dujmović M PowerBody 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:23:39 06:26
18 M-16 205 Matija Čvagić M SRK Baraber 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:24:03 06:27
19 M-17 202 Stanko Čvagić M SRK Baraber 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:24:10 06:28
20 M-18 249 Boris Rogan M UMK Mazator 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:24:34 06:30
21 Ž-3 107 Jelena Šakić Ž 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:24:55 06:31
22 Ž-4 280 Marijana Šmit Ž s.Oliver 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:25:00 06:32
23 M-19 204 Aleksandar Buranji M AK Požega 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:26:50 06:40
24 M-20 272 Luka Gjajić M 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:27:12 06:42
25 M-21 225 Jozo Marunica M UMK Mazator 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:27:22 06:43
26 M-22 236 Zoran Pajnić M Trčaona 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:28:05 06:46
27 Ž-5 242 Vesna Janković Ž Nexe Team Našice 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:28:26 06:48
28 M-23 254 Mirko Jelić M 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:28:36 06:48
29 M-24 260 Marko Šikić M 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:28:38 06:49
30 Ž-6 208 Violeta Hrkač Ž UMK Mazator 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:28:50 06:50
31 M-25 209 Saša Bajić M 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:29:00 06:50
32 M-26 269 Damir Nenadić M SRK Baraber 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:29:00 06:50
33 M-27 223 Delibor Jakičić M 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:29:07 06:51
34 Ž-7 258 Ana Azenić Ž Mk Hrvatski sokol Osijek 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:29:40 06:53
35 Ž-8 264 Ana Babić Ž Trčaona 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:29:55 06:55
36 Ž-9 288 Ivanka Matanović Ž Trčaona 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:29:55 06:55
37 M-28 200 Mladen Stepić M Garčin Trail 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:30:35 06:58
38 M-29 214 Zdravko Matošić M 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:30:35 06:58
39 M-30 224 Matko Bednjanec M UMK Mazator 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:31:00 07:00
40 Ž-10 281 Mirna Vovk Ž UMK Mazator 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:33:22 07:10
41 Ž-11 248 Ivana Prpić Ž UMK Mazator 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:33:36 07:12
42 M-31 215 Bruno Štefanek M ŠK Tigrići 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:33:42 07:12
43 M-32 265 Branko Dautovic M Trčaona 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:33:42 07:12
44 M-33 256 Krunoslav Bencek M SRK Baraber/Djeca iz šume 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:34:22 07:15
45 Ž-12 266 Tajana Vdovic Ž Tkmaraton Krapina 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:35:16 07:19
46 M-34 222 Siniša Sekulić M 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:35:25 07:20
47 Ž-13 210 Ivana Magdić Ž UMK Mazator 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:35:40 07:21
48 M-35 239 Rino Šiljeg M 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:35:40 07:21
49 M-36 243 Miroslav Madžarac M 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:35:40 07:21
50 M-37 276 Borna Odobašić M 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:35:54 07:22
51 M-38 273 Mislav Pavicic M Nexe Team Našice 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:36:00 07:23
52 M-39 253 Darko Majdenić M SRK Baraber 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:37:20 07:29
53 Ž-14 284 Susanna Šain Ž Trčaona 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:37:40 07:30
54 M-40 211 Zvonimir Filipović M Udruga zdravo trčanje Osijek & RunnerCalendar Team 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:38:45 07:35
55 M-41 291 Leon Milišić Zečević M SRK Baraber 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:38:48 07:36
56 M-42 278 Kruno Tomljanović M SRK Baraber 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:39:00 07:36
57 M-43 290 Angel Milišić Zečević M SRK Baraber 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:39:02 07:37
58 Ž-15 263 Božica Ćosić Ž Ak Noga 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:39:28 07:39
59 Ž-16 270 Ivana Muraja Ž Ak Noga 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:39:40 07:40
60 Ž-17 221 Marija Bešlić Ž Šapice 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:40:35 07:44
61 M-44 232 Mladen Sudar M ŠK Tigrići 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:40:50 07:45
62 M-45 217 Vedran Jesenović M AK Požega, Udruga Zdravo trčanje Osijek 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:41:51 07:50
63 Ž-18 216 Svjetlana Dudrak Ž TK Mazator 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:43:30 07:57
64 Ž-19 226 Marijana Ruskaj Ž UMK Mazator 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:43:30 07:57
65 Ž-20 230 Elvira Stanić Grgurević Ž 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:43:30 07:57
66 Ž-21 238 Dubravka Šiljeg Ž UMK Mazator 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:43:30 07:57
67 M-46 267 Dalibor Pačić M 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:43:30 07:57
68 M-47 268 Davor Štrk M 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:47:38 08:16
69 Ž-22 251 Julijana Šimić Ž UMK Mazator 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:47:40 08:16
70 Ž-23 262 Ivana Petrović Ž 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:48:04 08:18
71 M-48 246 Krešimir Galić M UMK Mazator 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:50:55 08:31
72 M-49 275 Teo Lacković M 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:51:05 08:32
73 M-50 244 Martin Vučinić M TK Mazator 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:52:00 08:36
74 Ž-24 271 Kristina Matušić Ž Trčaona 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:53:03 08:41
75 Ž-25 282 Ana Sakoman Ž Trčaona 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:53:03 08:41
76 M-51 219 Goran Ćuk M UMK Mazator 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:54:12 08:47
77 Ž-26 259 Marija Maslovar graljuk Ž 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:54:40 08:49
78 Ž-27 212 Edita Alar Ž UMK Mazator 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 01:59:59 09:13
79 M-52 206 Igor Mutić M UMK Mazator 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 02:03:25 09:29
80 Ž-28 218 Gorana Matošić Ž UMK Mazator 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 02:03:50 09:31
81 Ž-29 201 Natalija Mrzljak vučinić Ž UMK Mazator 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 02:04:48 09:36
82 M-53 287 Veselko Kurtović M UMK Mazator 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 02:04:48 09:36
83 M-54 240 Vjeko Bulat M Udruga zdravo trčanje Osijek & RunnerCalendar Team 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 02:06:10 09:42
84 Ž-30 203 Karmela Stipanetić Vinaković Ž UMK Mazator 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 02:10:44 10:03
85 M-55 286 Vedran Vinaković M 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 02:10:46 10:03
86 M-56 283 Goran Bjelić M Trčaona 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 02:19:50 10:45
87 Ž-31 229 Danijela Jozić Ž UMK Mazator 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 DNS 00:00
88 Ž-32 231 Ana Elkaz Ž UMK Mazator 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 DNS 00:00
89 M-57 233 Marko Tolić M Dilj Klokočevik 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 DNS 00:00
90 Ž-33 241 Kristina Agatić Ž UMK Mazator 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 DNS 00:00
91 M-58 277 Anto Ravlić M TK Brace Slavonski Brod 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 DNS 00:00
92 M-59 252 Boris Hrala M Motiv 9/19/2020 10:00:00 AM 19.09.2020 10:00:00.000 DNS 00:00

Za klubove i udruge potpuno besplatna uporaba servisa racesmanager.com

Smanjite trošak organizacije utrka - kontakt info@racesmanager.com

Copyright © FiveAr Software 2017