Događaj: Popišanac i Canicross Trail 2020.

Utrka: Mali Popisanac

Događaj Popišanac i Canicross Trail 2020. Rezultati muški Rezultati žene

StartDate
9/5/2020 10:00:00 AM
StartTime
9/5/2020 10:00:04 AM
Pozicija Kategorija Startni broj Ime Prezime Spol Klub Start Cilj Cilj - razlika Tempo
1 M-1 133 Matija Crnković M MK Hrvatski sokol 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 10:53:32.264 00:53:27.276 03:49
2 M-2 164 Dino Jurić M Mk Hrvatski sokol 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 10:57:00.088 00:56:55.100 04:03
3 M-3 101 Luka Gjajić M 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:00:46.104 01:00:41.116 04:20
4 M-4 106 Darko Dolovski M 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:04:00.048 01:03:55.60 04:33
5 M-5 105 Boris Hrala M Motiv 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:05:46.024 01:05:41.36 04:41
6 M-6 170 Denis Namjestnik M 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:06:01.312 01:05:56.324 04:42
7 M-7 100 Leon Šarko M 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:06:12.144 01:06:07 04:43
8 M-8 132 Kruno Tomljanović M SRK Baraber 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:09:19.464 01:09:14.476 04:56
9 M-9 118 Krunoslav Bencek M SRK Baraber/Djeca iz šume 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:11:16.895 01:11:11.907 05:05
10 M-10 141 Boris Đurđević M Djeca iz šume 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:11:31.727 01:11:26.739 05:06
11 M-11 121 Siniša Kanis M Rekreativa 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:13:24.144 01:13:19.156 05:14
12 M-12 128 Zvonimir Krznarić M SRK Baraber 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:13:27.847 01:13:22.859 05:14
13 M-13 122 Mijo Benković M SRK Baraber Nexe Team 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:14:24.063 01:14:19.75 05:18
14 M-14 127 Leon Milišić-Zečević M SRK Baraber 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:15:55.920 01:15:50 05:25
15 M-15 147 Vedran Jesenović M AK Požega 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:16:05.815 01:16:00 05:25
16 M-16 103 Boris Presečan M Motiv 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:18:45.944 01:18:40 05:37
17 M-17 124 Dario Novoselić M SRK BARABER 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:19:35.826 01:19:30.838 05:40
18 M-18 138 Robert Hofman M Škola trčanja Orahovica 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:20:18.280 01:20:13.292 05:43
19 M-19 158 Igor Pipić M Motiv 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:20:42.128 01:20:37.140 05:45
20 M-20 178 Dario Karl M BK Flex 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:21:29.327 01:21:24.339 05:48
21 M-21 108 Josip Bićanić M rekreativac 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:21:49.504 01:21:44.516 05:50
22 M-22 117 Srđan Radulović M Bike klub Slatina 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:22:19.880 01:22:14.892 05:52
23 M-23 145 Goran Petrović M UZT 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:22:33.105 01:22:28.117 05:53
24 M-24 131 Marko Pavić M SRK Baraber 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:22:37.048 01:22:32.60 05:53
25 M-25 102 Danilo Cimbaljević M 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:23:00.079 01:22:55.91 05:55
26 M-26 163 Damir Raich M Dule i prijatelji 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:24:24.784 01:24:19.796 06:01
27 M-27 112 Damir Topolovec M 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:25:03.672 01:24:58.684 06:04
28 M-28 116 Roberto Bašić M UZT 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:25:14.736 01:25:09.748 06:04
29 M-29 159 Andrej Stipetić M SRK Baraber 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:26:28.368 01:26:23.380 06:10
30 M-30 109 Luka Čubelić Čubelić M 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:26:29.680 01:26:24.692 06:10
31 M-31 143 Dražen Jurković M AK Virovitica 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:26:38.352 01:26:33.364 06:10
32 M-32 166 Dario Vrbaslija M 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:27:19.080 01:27:14.92 06:13
33 M-33 126 Matija Čvagić M SRK Baraber 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:27:47.231 01:27:42.243 06:15
34 M-34 152 Hrvoje Dundović M Nexe Team 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:31:30.535 01:31:25.547 06:31
35 M-35 156 Igor Topalović M 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:31:32.559 01:31:27.571 06:31
36 M-36 130 Stanko Čvagić M SRK Baraber 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:31:33.959 01:31:28.971 06:32
37 M-37 160 Denis Halupa Halupa M 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:32:25.208 01:32:20.220 06:35
38 M-38 142 Mario Đurđević M AK Virovitica 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:37:56.319 01:37:51.331 06:59
39 M-39 146 Dario Kruljac M 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:38:39.720 01:38:34.732 07:02
40 M-40 177 Ivan Lovrić M UZT 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:38:53.808 01:38:48.820 07:03
41 M-41 135 Krešimir Kostelac M Škola trčanja Orahovica 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:40:34.535 01:40:29 07:10
42 M-42 161 Anton Drmić M 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:40:49.327 01:40:44.339 07:11
43 M-43 123 Mario Pavičić M Nexe Team 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:43:04.015 01:42:59.27 07:21
44 M-44 129 Damir Nenadić M SRK BARABER 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:45:34.247 01:45:29.259 07:32
45 M-45 125 Darko Majdenić M SRK Baraber 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:48:22.783 01:48:17.795 07:44
46 M-46 165 Vedran Rončević M NK Kozice 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:52:45.512 01:52:40.524 08:02
47 M-47 137 Marko Kurjančić M SRK Baraber 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 12:19:40.479 02:19:35.491 09:58
48 M-48 150 Ivor Mikloševix M Motiv 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 01:00:27.763 03:00:22.775 12:53
49 M-49 171 Denis Cukor M Odred izviđača Lisice 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 01:34:37.016 03:34:32.28 15:19
50 M-50 162 Igor Kardoš M Odred izviđača Lisice 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 01:35:10.765 03:35:05.777 15:21
51 M-51 175 Predrag Vakanjac M 9/5/2020 10:00:04 AM 05.09.2020 11:59:50.167 DNF 00:00

For clubs completely free

Contact info@racesmanager.com

Copyright © FiveAr Software 2017